JAK TO DZIAŁA...

Nasze stoki to systemy automatycznych bieżni, które umożliwiają jednoczesną naukę lub trening dla czterech osób.
Możemy w pełni regulować prędkość jazdy (od 1 do 40 km/h), czyli przesuwu powierzchi jezdnej oraz nachylenie stoku (od 9 do 22 stopni) – stosownie do naszych umiejętności lub poziomu treningu.

Dla dzieci

od 4,5 roku życia

Dla dorosłych

dla początkujących i zaawansowanych

Dla profesjonalistów

dla instruktorów, dla zawodników

Dzięki temu na stokach Maxxtracks™ mogą zacząć przygodę dzieci, od 4,5 roku życia. Co ważne, metodyka nauczania i możliwości techniczne niedostępne na tradycyjnych stokach, gwarantują bezpieczną i o wiele szybszą naukę jazdy na naszych stokach. Tutaj Instruktor jest praktycznie zawsze dostępny na wyciągnięcie ręki...

A co z profesjonalistami? Na naszych urządzeniach trenują między innymi członkowie szwajcarskiej kadry alpejczyków... Polecam też rzucić okiem na jeden z filmów, gdzie Bode Miller, współwłaściciel ośrodka w Denver opowie w kilku zdaniach o zaletach treningu na stokach Maxxtracks™...

IMG_6474

Najważniejsza jest powierzchnia po której jeździmy. Opatentowana technologia MAXX-GRASS™, pozwala w pełni korzystać z technik narciarskich i snowboardowych, do niedawna możliwych jedynie na śniegu.
Po niewielkim zroszeniu wodą możemy „wycinać“ skręty, w pełni korzystając z krawędzi i taliowania nart, co doskonale widać na innych filmach w zakładce → GALERIA.